19 Aralık 2020

Poodle Kulak Temizliği

temi

Poodle Kulak Temizliği
Poodle cinsi köpeklerin kulak içi tüylerinin kesilmesi neden önemlidir?
Bilindiği gibi Poodle cinsi köpekler kıvırcık ve sık bir tüy yapısına sahiptir. Bu nedenle Poodle kulak temizliği düzenli bakım isteyen bir işlemdir. Bu tip cinslerde köpek kulak içi tüyleri  oldukça hızla uzamaktadır. Bu cinsin kulak yapıları düşüktür ve uzayan tüylerinden kaynaklı kulak içleri nemli kalır. Bu durum kulak içinde bakteri, enfeksiyon, mantar vs. gibi birçok probleme yol açabilir. Bu yüzden köpeğinizi tıraş bakımına götürdüğünüzde kulak içi temizliğini de yaptırmanız çok önemlidir.

Köpeklere Özel Kulak Losyonu

Bunun yanı sıra sizde haftada bir köpeğinizin kulak içlerini temizleyebilirsiniz. Elbette bu temizlik işlemi köpeklere özel kulak losyonu ile gerçekleştirilmelidir. Dolayısıyla kulakların kuru ve temiz kalması canlının sağlığı bakımından büyük önem taşıyor diyebiliriz. Ayrıca İstanbul pet kuaför lokasyonunda profesyonel hizmetler sağlayan merkezimizde farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Örneğin kedi ve köpek banyosu için merkezimizde randevu oluşturabilirsiniz. Tuz banyosu veya çamur banyosu dışında tüy tarama gibi hizmetlerimizin bulunduğunu hemen belirtelim. Buradan hareketle poodle kulak temizliği dışında köpek tıraşı hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Üstelik hiç bir şekilde anastezi kullanmıyoruz. Tüm bu işlemleri canlıyla sevgi bağı kurarak neşeli oyunlar eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Tabi sizlerde işlem sırasında camlı bir bölme ardından uygulamayı izleyebiliyorsunuz. Lütfen randevu oluşturmak için iletişim bölümünden bizlere ulaşınız. Görüşmek dileğiyle hoşçakalınız.

Genel , ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button