Blog

22 Şubat 2022

Maltese Tıraşı

maltese tıraşıŞirin dostlarımız kedi ve köpekler yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası. Elbette bu sevimli canlıların bakımları zamanında yapılmalı ve sağlığı riske edilmemelidir. Bu çerçevede Maltese tıraşı uygulamaları için profesyonel bir merkez arıyorsanız doğru yerdesiniz. En kısa süre içerisinde İstanbul pet Kuaför lokasyonunda profesyonel hizmetler sağlayan merkezimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Çünkü uzman kuaförümüz sevimli dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm bakımları büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Üstelik hiçbir şekilde anestezi kullanmıyoruz ve sevimli dostumuza zarar vermesi muhtemel hiçbir uygulama gerçekleştiremiyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için dilerseniz günün her saatinde açık bulundurduğumuz telefonlarımızı arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zaman aralığında sizlere bir randevu tarihi belirliyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve nasıl bir bakım kürü uyguladığımızı detaylı şekilde aktarmaya çalışalım.

Maltese Terrier Tıraşı Uzmanlık Gerektiriyor

Bilindiği gibi bazı köpek ırkları anatomik yapıları nedeniyle nispeten daha zor şartlarda tıraş ediliyor. Tabi bu ırkların bakımları da bir hayli zordur. Dolayısıyla Maltese Terrier tıraşı gibi önemli bir bakım hizmeti için merkezimizi tercih etmenizde büyük yarar bulunuyor. Özellikle burun kısmı ve yüz tıraşı deneyim gerektiren bu sevimli canlıları merkezimiz ile mutlaka tanıştırmalısınız. Çünkü uzman kuaförümüz kedi ve köpek bakımı konseptinde uzun yıllara yayılan bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca merkezimiz gerek köpek tüy kesimi, gerekse diğer bakım işlemlerini sizlerin de izleyebileceğiz camlı bölmelere sahiptir. Dolayısıyla sevimli dostumuzun bakımları gerçekleştirilirken yapılan işlemleri izleyebiliyorsunuz.

Köpek Tıraşı Makine İle Veya Makasla Yapılabiliyor

İzin verirseniz şimdi de merkezimizde gerçekleştirilen köpek tıraşı işleminin diğer detaylarını aktaralım. Öncelikle bakımını gerçekleştirdiğimiz canlı ile arkadaş olduğumuzu ve oyunlar eşliğinde neşeli bir işlem gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim. Bunun yanı sıra köpek tıraşı duruma göre makine ile veya makasla yapılabilmektedir. Bu ayırıma canlının mevcut durumuna göre karar veriyoruz. Ayrıca tıraş sonrasında köpek pati bakımı ve hemen ardından köpek banyosu işlemlerine geçiyoruz. Tüyleri kesildikten sonra rahatlayan canlı her yönüyle çok daha sağlıklı ve neşeli bir şekilde merkezimizden ayrılıyor. Lütfen başta Maltese tıraşı olmak üzere poodle tıraşı ve kedi bakımı gibi diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Sizleri kapsamlı şekilde yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. İletişim linkimiz

Blog , ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button