19 Aralık 2020

Kedi Tüy Taranması


Kedi Tüy Taranması ve Kedilerin tıraşı neden önemlidir?

Kedilerin tüylerinin özellikle yaz aylarına geçişte kısaltılması, derilerinin hava almasını ve sıcaktan rahatsız olmasını önler. Bu nedenle Kedi Tüy Taranması işlemi periyodik olarak mutlaka yapılmalıdır.

Kedi Banyosu Bir Önceki Bakım

Tabi tüylerin taranmasından önce canlının banyo ihtiyacı bulunup bulunmadığı ayrı bir önem taşıyor. Dolayısıyla tarama öncesinde kedi banyosu yaptırarak canlının tüylerinin temizlenmesinde büyük yarar bulunuyor. Ayrıca cildinin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin kazandırıldığı tuz banyosu canlının sağlıklı şekilde kalabilmesi ne önemli destek sağlıyor. Tabi işleve benzer kedi ve köpek çamur banyosu için merkezimizden randevu alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun dışında pati bakımı tırnak kesimi bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz işlemler arasında yer alıyor. Banyo ardından tüy tarama işlemine geçiyoruz ve canlının en güzel şekilde görünmesini sağlıyoruz. Merkezimize günün her saatinde ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Çünkü randevulu sistemle çalışıyoruz ve günümüzün hijyen koşullarını mutlaka sağlıyoruz

Pet Kuaförleri Gerekli İşlemleri Gerçekleştiriyor

Bunun yanı sıra kediler yaz mevsimine yaklaşırken çok tüy dökmeye başlarlar. Profesyonel pet kuaförleri tarafından yapılan kedi tıraşları tüy dökme problemini minimuma indirir. Kedi dostlarımız tıraşlarından sonra 6 ay kadar tüy dökmezler. Dostlarımızın tüylerine düzenli bakım yapılıp, tarandığı takdirde tüy dökümünü minimuma indirmiş olursunuz. Dolayısıyla sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi bakımından bu işlemler gereklidir diyebiliriz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Genel ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button