Blog

24 Mart 2022

Britishshorthair Bakımı

britishshorthair bakımıKendine has sevimliliği ve benzersiz yapısıyla BritishShorthair bakımı için profesyonel bir merkez arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü merkezimizde başta kedi ve köpek tıraşı olmak üzere çok sayıda profesyonel bakım hizmetleri gerçekleştiriyoruz. İstanbul pet kuaför lokasyonunun aranılan merkezine sizleri ve sevimli dostlarımızı mutlaka bekliyoruz efendim. Üstelik gerçekleştirmiş olduğumuz tüm işlemleri Dilerseniz camlı bir bölme arkasından kahvenizi yudumlarken izleyebilirsiniz. Peki, sevimli dostumuz için hangi bakım uygulamaları gerçekleştiriyoruz ve merkezimizde gerçekleştirilen işlemler nelerdir. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında kapsamlı şekilde bilgilendirelim. Öncelikle uzun yıllara dayalı tecrübesi ve bilgi birikimiyle kuaförümüzün hiçbir şekilde anestezi kullanmadığını hemen belirtelim. Dolayısıyla huzurlu ve eğlenceli oyunlarla gerçekleştirilen hizmetlerimizden sizlerin ve sevimli dostumuzun büyük mutluluk duyacağını düşünüyoruz.

Britishshorthair Tıraşı

İzninizle merkezimize ulaşan soruların başında gelen Britishshorthair tıraşı ile ilgili olarak kısa bir bilgilendirme yapalım. Bilindiği üzere tüm evcil hayvanlarda olduğu gibi kedilerde de canlının güveninin kazanılması uygulamalarda büyük önem taşıyor. Ayrıca sevimli dostumuzun canının yanmayacağı hissinin uyandırılması bakım uygulamalarının esasını oluşturmaktadır. Buradan hareketle yapılan tüm işlemleri onunla oyun oynayarak ve eğlenceli bir atmosferde gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim. Tabi tüylerin tıraş edilme işlemi uzmanlık ve uygulamada ekipmanın doğru bir şekilde kullanılması gerektiriyor. Ancak bu konuda lütfen hiçbir endişe taşımayınız. Çünkü sevimli dostumuzun anatomik yapısına uygun şekilde makine veya makasla tüy kesimini en sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kedi Pati Bakımı

Elbette evcil hayvan bakımı uygulamalarının önemli bir parçası olan kedi pati bakımı için merkezimizden randevu oluşturabilirsiniz. Özellikle kedilerin tırmanıcı bir ruh haline sahip olması nedeniyle pati bakımları mutlaka düzenli olarak yaptırılılmalıdır. Çünkü uzamış ve Keskinleşmiş tırnakları kesiliyor ve bakımları eksiksiz bir şekilde tamamlanıyor. Tabi kedi tüy kesimi sonrasında uygulamalarımız bu kadarla sınırlı değildir. Sözgelimi sağlığı için çok yararlı olacak tuz banyosu veya çamur banyosu gibi özel uygulamaları talep edebilirsiniz. Gerekli bakım uygulamalarının tamamlanmasının ardından artık sevimli dostumuz hayatına en sağlıklı ve neşeli şekilde devam edebilir. Lütfen başta Britishshorthair bakımı olmak üzere merkezimizin uygulamaları hakkında bilgi almak için iletişim linki üzerinden bizlere ulaşınız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Blog , ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button