19 Aralık 2020

Köpeklerin Pati Bakımı


Köpeklerin Pati Bakımı ve uzayan pati tüyleri neden tıraş edilmeli konulu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.
Köpek dostlarımızın düzenli tıraş ve tırnak bakımının yapılması büyük önem taşıyor. Üstelik sizin ve dostumuzun sağlığı ve hijyeni açısından önemli rol oynar. Bilindiği gibi Köpek dostlarımız dışarıda dolaştıklarında patilerinin arasına çamur, ot vs. birçok kir yapışıp birikebiliyor. Eğer dostlarımızın patilerindeki tüyler fazla uzarsa bunların temizlenmesi zor ve uğraştırıcı bir hal alacaktır. Bu yüzden dostlarımızın patilerindeki tüyleri düzenli olarak kısaltmalıyız. Köpek tıraşına önem vermeliyiz.

Köpek tırnak bakımının önemi
Köpek Tırnak bakımında ise dostlarımızın şehir hayatında tırnaklarının yeteri kadar törpülenmesi pek mümkün olmuyor. Bu durum ise hem size hem de dostumuza sağlık problemleri yaratabiliyor. Bu yüzden elimizden geldiğince dostumuzun tırnak bakımını yaptırmak çok daha sağlıklı olacaktır. Unutmayalım ki köpek tırnak kesimi ve törpüsü, işinde uzman kişiler tarafından düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü dostlarımızın tırnak yapıları farklı renklerdedir. Dolayısıyla yanlış kesim işlemi sırasında kılcal damarlara zarar verebilmektedir. Ayrıca yoğun kan akışına sebep olunması muhtemeldir. Bu nedenle uzmanımızın gözetiminde bir bakım uygulamasını öneriyoruz.

Köpek Makas Tıraşı

Ayrıca merkezimizde anestezi uygulaması yapmadan Köpek makas tıraşı ve köpek makine tıraşı işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Dolayısıyla bu yönde talepleriniz merkezimiz tarafından karşılanmaktadır. Bunun dışında İstanbul pet kuaför lokasyonunda modern merkezimizde sevimli dostlarımıza yapılan işlemleri sizlerde camlı bir bölme ardından izleyebilirsiniz. Lütfen iletişim seçeneklerimiz üzerinden merkezimize ulaşınız. Köpeklerin Pati Bakımı, banyosu ve tüm hizmetlerimiz hakkında sizleri aydınlatmaktan mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız

Genel ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button