Köpek Çamur Banyosu


Patice Pet Kuaför olarak köpek dostlarımıza çamur banyosu hizmeti vermekteyiz. Çamur banyosu dostlarımızın daha sağlıklı tüy ve deriye sahip olmasını sağlar. Ayrıca içiresindeki doğal bitki karışımları sayesinde dostumuzu sakinleştirip, cildini nemlendirir ve stresten uzaklaştırır. Birbirinden faydalı doğal bitki karışımına sahip olan bu şampuan ile yapılan çamur banyosunda dostumuza masaj da uygulanmaktadır.

Patice Pet Kuaför Bağdat Caddesi olarak işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile 16 yıldır dostlarımız için hizmet vermekteyiz. Köpek çamur banyosu sırasında pet kuaför İstanbul olarak dostlarımızın rahatlığı ve köpek sahipleri için bütün köpek çamur banyosu işlemini izleme imkânı sunuyoruz. Özel tasarım cam bölmeden dostumuzu çamur banyosu işlemi sırasında görebilir ve bir kahvemizi içebilirsiniz.


Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button