Köpek Tırnak Kesimi

Patice Pet Kuaför olarak dostlarımız için tırnak bakım hizmeti de vermekteyiz. Köpeklerde tırnak kesimi önemli noktalardan biridir. Düzenli tırnak bakımı yapılmayan dostlarımızın tırnak aralarında biriken bakteriler hem kendisi hem de sizin için tehlikeli olabilir.

Bu yüzden Patice Pet Kuaför olarak dostlarımızın aylık hijyen bakımını yaptırmanızı öneriyoruz.Köpek Tırnak Kesimi Nasıl Yapılır?
 • İlk önce köpek tırnak kesimi alanı dostumuz için temizlenip dezenfekte edilir.
 • Patice Pet Kuaför uzman ekibi tarafından sterilize edilmiş profesyonel tırnak makası ile dostumuzun tırnak bakımı başlar.
 • Tırnak bakımı yapılırken cam bölmeden dostumuzu seyredebilirsiniz.

 • Köpek Tırnak Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  Dostumuzun tırnakları işinde uzman profesyonel kişiler tarafından kesilmelidir. Dostlarımızın tırnak yapıları farklı renklerde olduklarından yanlış kesim işlemi sırasın kılcal damarlara zarar verip yoğun kan akışına sebep olunabilir.

  Patice Pet Kuaför Bağdat Caddesi olarak işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile 16 yıldır dostlarımız için hizmet vermekteyiz. Köpek tırnak kesimi sırasında pet kuaför İstanbul olarak dostlarımızın rahatlığı ve köpek sahipleri için bütün köpek tırnak kesimi işlemini izleme imkânı sunuyoruz. Özel tasarım cam bölmeden köpeğinizi tırnak kesimi işlemi sırasında görebilir ve bir kahvemizi içebilirsiniz.


  Text Widget
  Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
  Call Now Button