HAKKIMIZDA

“Merhabalar, ben Ömer Dağlı. 2004 yılından beri pet kuaför sektörünün içerisindeyim. Önce size bu serüvene nasıl başladığımı anlatmak istiyorum. Hayvanlarla arası hep iyi olan, onların dünyasında kendimi mutlu ve huzurlu hisseden biri olmuşumdur. Küçükken Rottweiler cinsi bir köpeğim vardı. İsmi ‘Hanniball” 🙂

Kimseye kendini dokundurtmaz ve yıkatmazdı. Sadece ben dokunabilir ve yıkayabilirdim. O gün bugündür bu işi o kadar sevdim ki sadece kendi köpeğimi değil başka dostlarıma da yardımcı olmak istedim. Hobimi bir mesleğe çevirdim. Önce 2 yıllık bir çıraklık dönemim oldu. Daha sonrasında kedi ve köpek dostlarımız için butik pet kuaför açmak istedim. Böylece kedi ve köpek dostlarıma pet kuaför hizmetini daha sağlıklı ve birebir verebiliyorum. Bütün bu serüvenin sonunda PATİCE PET Kuaförü kurduk. 16. yılımızı devirmiş bulunduğum kariyerimde işimi hala aşkla yapmaktayım.

Hayvan dostlarımızla ilgilenmek, onları sevmek bir bağ kurmak bizim için en özel duygulardan biri. Onlara ne kadar değer verdiğinizi bildiğimizden PATİCE’de her şeyi şeffaflık üzerine kurduk. Dostlarımızın her işlemini cam bölmemizden izleyebilirsiniz. Bütün bunların yanında bir kahvemizi içip bizimle bir sohbete kalabilirsiniz. :)”

İstanbul’un en çok tercih edilen butik pet kuaförlerinden biri olarak, kedi ve köpek dostlarımızın sağlığını korumak adına makas tıraşı, makine tıraşı, banyo, spa ve tırnak bakımı hizmetini vermekteyiz. Anestezisiz kedi ve köpek tıraşı yapmaktayız. Siz de verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, Patice pet kuaför Bağdat caddesine gelerek kedi ve köpek dostlarımızın kuaför bakımını yaptırabilirsiniz.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button