Kedi Tırnak Kesimi

Patice Pet Kuaför olarak kedi dostlarımız için kedi tırnak bakımı hizmeti de vermekteyiz. Dostlarımızın tırnak bakımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Özel tırnak makası ve törpü malzemeleri her kedi tırnak bakımdan önce ve sonra sterilize edilmektedir.Kedi Tırnak Kesimi Nasıl Yapılır?
 • İlk önce kedi tırnak kesimi alanı dostumuz için temizlenip dezenfekte edilir.
 • Patice Pet Kuaför uzman ekibi tarafından sterilize edilmiş profesyonel tırnak makası ile dostumuzun kedi tırnak bakımı başlar.
 • Dostumuzun tırnakları uzman ekibimiz tarafından kesilir ve törpülenir.
 • Tırnak bakımı yapılırken cam bölmeden dostumuzu seyredebilirsiniz.

 • Patice Pet Kuaför Bağdat Caddesi olarak işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile 16 yıldır dostlarımız için hizmet vermekteyiz. Kedi tırnak kesimi sırasında pet kuaför İstanbul olarak dostlarımızın rahatlığı ve kedi sahipleri için bütün kedi tırnak kesimi işlemini izleme imkânı sunuyoruz. Özel tasarım cam bölmeden kedinizi tırnak kesimi işlemi sırasında görebilir ve bir kahvemizi içebilirsiniz.


  Text Widget
  Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
  Call Now Button