Köpek Makas Tıraşı

Köpek Makas Tıraşı makine kullanılmadan yapılan bir tıraş şeklidir. Bu tıraş biçiminde Patice Pet Kuaför olarak profesyonel makas malzemelerimiz bulunmaktadır. Bu sayede dostlarımızın tüylerine istenilen tarzda şekil verebiliyoruz. Köpek Makas Tıraşı esnasında Patice Pet Kuaför olarak dostlarımıza asla anestezi vermiyoruz!

Köpek makas tıraşını köpek makine tıraşıyla kıyasladığımızda dostlarımızın tüyleri makine tıraşına göre daha uzun kalır. Genelde daha estetik bir görüntü sunduğu için tercih edilen köpek makas tıraşı, dostlarımızın deri sağlığı içinde önemli bir tıraş şeklidir.Köpek Makas Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpeğinizi Patice Pet Kuaföre getirdiğiniz andan itibaren dostumuzu harika bir SPA serüveninin içine alıyoruz.

 • İlk önce köpek tıraş alanı dostumuz için temizlenip dezenfekte edilir.
 • Profesyonel ekibimiz dostumuzun cinsine ve tüy yapısına göre özel makas ve tarak ekipmanları ile tüylere şekil verir ve kıtıkları açar.
 • Dostumuz cinsine ve tüy yapısına uygun köpek şampuanları ile yıkanır ve masaj uygulanır.
 • Dostumuzun tüyleri kurutulduktan sonra tekrar taranır ve makasla tıraş işlemine başlanır.
 • Göz, Kulak ve Tırnak bakımları yapılır.
 • İsteğiniz doğrultusunda köpek parfümü ve tüy bakım spreyleri sıkılır. Ve dostumuz size teslim edilir.

 • Patice Pet Kuaför Bağdat Caddesi olarak işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile 16 yıldır dostlarımız için hizmet vermekteyiz. Köpek makas tıraşı için İstanbul’da en çok tercih edilen pet kuaför olarak, dostlarımızın rahatlığı ve köpek sahipleri için bütün tıraş işlemini izleme imkânı sunuyoruz. Özel tasarım cam bölmeden köpeğinizi işlem sırasında görebilir ve bir kahvemizi içebilirsiniz.


  Text Widget
  Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
  Open chat