Blog

12 Mart 2022

Maltipoo Tıraşı

maltipoo tıraşıMinyatür görüntüsüyle sevimli ve bir o kadar tatlı Maltipoo köpeğiniz için özel bir merkez arıyorsanız web sitemizin hizmetleri mutlaka ilginizi çekecektir. Çünkü uzman kuaförümüz maltipoo tıraşı gibi uzmanlık gerektiren bir konuda önemli düzeyde bilgi birikimi ve deneyimle hizmetlerini sürdürüyor. Üstelik merkezimizde kesinlikle anestezi uygulamaları yapılmıyor. Ayrıca tüm işlemleri cam bölme arkasından sizlerde izleyebiliyorsunuz. Elbette sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalıştığımızı hemen belirtelim. Dolayısıyla sakin bir atmosferde ayrıcalıklı hizmetler sağlıyoruz efendim. Tek yapmanız gereken sitemizin girişinde bulunan iletişim seçeneklerimiz üzerinden merkezimize ulaşmak olacaktır. Sonrasında uygun bir randevu tarihi belirliyoruz ve sevimli dostumuzla birlikte sizleri merkezimizde misafir ediyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden çalışmalarımız hakkında biraz daha kapsamlı şekilde bilgiler aktaralım.

Köpek Tıraşı Uzmanlık Gerektiriyor

Az önce de belirttiğimiz üzere merkezimizde anestezi hiçbir şekilde uygulamalarımız arasında yer almıyor. Dolayısıyla bayıltılmadan gerçekleştirilen köpek tıraşı uzman ellerde şekilleniyor diyebiliriz. Çünkü merkezimizin profesyonel pet kuaförü bu anlamda yeterli tecrübeye sahiptir. Peki, köpek veya kedi tıraşı gibi hayvanların sürekli hareket halinde oldukları bir uygulamayı nasıl gerçekleştiriyoruz. Hemen bu konuda da sizleri bilgilendirelim. Bilindiği üzere canlının güveninin kazanılması ve canının yanmayacağını bir şekilde ona hissettirmek büyük önem taşıyor. Kuaförümüz sevimli dostumuz ile oyunlar oynuyor ve sevgisini göstererek tüy kesimi işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlıyor. Tabi canlının anatomik yapısına göre bazı bölgelerde makine tıraşı, bazı bölgelerde makas tıraşı şeklinde sürdürüyoruz. Bu hizmetimiz sonrasında sevimli dostumuz olması gereken en güzel haliyle sizlerin karşısına çıkıyor. Bunun yanı sıra tıraş sonrasında bazı bakım uygulamalarımız bütüncül bir anlayış çerçevesinde gerçekleşebiliyor.

Tuz Banyosu veya Çamur Banyosu Yaptırabiliyoruz

İzninizle hemen bir başka ayrıcalıklı hizmetimiz hakkında sizleri aydınlatalım. Tıraş sonrasında canlının bünyesinin ihtiyaç duyabileceği bir tuz banyosu veya çamur banyosu mutlaka tavsiye ediyoruz. Onun çok daha sağlıklı ve neşeli bir şekilde yaşamını sürdürmesine katkı sağlayacak bu uygulamalarım sonrasında işlemleri tamamlayarak sizleri uğurluyoruz. Ayrıca merkezimizde Maltipoo tıraşı dışında kedi ve köpek pati bakımı ve köpek kulak temizliği gibi son derece önemli hizmetler sağlayabildiğimizi lütfen unutmayınız. Merkezimize iletişim linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button