Blog

24 Şubat 2022

Shih Tzu Tıraşı

shih tzu tıraşıEğer Shih Tzu cinsi köpeğinizin tüylerinin tıraş zamanı geldiyse web sitemizden destek almanızı öneriyoruz. Çünkü uzman kuaförümüz profesyonel niteliklerde Shih Tzu tıraşı ve bakımlarını itinalı bir şekilde gerçekleştiriyor. Üstelik uzun yıllara yayılan bilgi birikimi ve tecrübesi ile kuaförümüz daha pek çok farklı bakım kürünü başarıyla uygulamaktadır. İzin verirseniz konumuzun detaylarına geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım. Merkezimiz randevu usulü ile çalışmaktadır. Buradan hareketle ziyaretiniz öncesinde mutlaka bir görüşme gerçekleştirelim efendim. Randevu oluşturmak için günün her saatinde açık bulunduğumuz telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz şimdi de sevimli dostlarımız için hangi hizmetleri sağladığımızı biraz daha detaylı şekilde aktaralım.

Köpek Banyosu Bir Sonraki Aşama

Dikkatli ve titiz bir tıraş işleminin hemen ardından merkezimizde özel olarak gerçekleştirdiğimiz köpek banyosu bir sonraki aşamayı oluşturuyor. Çünkü sevimli dostumuz fazla tüylerinden kurtulduktan sonra bu banyo işlemi onun çok daha sağlıklı bir bünyeye sahip olmasını sağlayacaktır. Tabi birkaç farklı tipte banyo kürü uygulayabiliyoruz. Canlının ihtiyaç durumuna göre bu banyo tipi tuz banyosu veya özel köpek çamur banyosu olabiliyor. Gerek tuz banyosu gerekse çamur banyosu sevimli dostumuzun ihtiyaç duyduğu doğal vitamin ve mineralleri almasına yarıyor. Tam bu noktada tıraş ile ilgili olarak çok önemli gördüğümüz bir başka detayı daha paylaşalım. Merkezimizde kesinlikle anestezi uygulanmaz ve yapılan tüm işlemleri camlı bir bölme arkasından sizlerde izleyebiliyorsunuz. Bu yöntem yerine canlı ile olması gerektiği gibi yakınlık kurarak bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Köpek Tıraşı Oyun Eşliğinde Gerçekleşiyor

Tabi anestezi uygulaması olmadığından önceliğimizi sevimli canlının güvenini kazanmak önceliğimizi oluşturuyor. Sonrasında neşeli ve oyunlar eşliğinde bu zorlu tıraşı tamamlıyoruz. Ayrıca merkezimizde köpek tıraşı hem makasla hem de makine ile yapılabilmektedir. Elbette bazı durumlarda her iki yöntemi aynı anda kullanabilmekteyiz. Bunun dışında her uygulama sonrasında kullanmış olduğumuz tüm alet ve materyalleri mutlaka dezenfekte ediyoruz. Dolayısıyla merkezimize gönül rahatlığı ile sevimli dostumuzu getirebilir ve hizmetlerimizden sınırsız şekilde yararlanabilirsiniz. Tabi çok yönlü bir evcil hayvan bakım merkezine sahip olduğumuzdan farklı canlıları misafir edebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kedi bakımı noktasında her tür hizmeti sağlayabildiğimizi lütfen unutmayınız. Profesyonel Shih Tzu tıraşı için telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız. İletişim linkimiz

 

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button