Blog

20 Şubat 2022

Pomeranian Tıraşı

Pomeranian tıraşıSevimli olduğu kadar küçük ve şirin pomeranian cinsi bir köpek sahibiyseniz bakımları için doğru yerdesiniz. Çünkü uzman kuaförümüz bu alandaki eğitimi ve bilgi birikimiyle pomeranian tıraşı hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden merkezimize ulaşmak ve randevu oluşturmak olacaktır. Daha sonra söz konusu tarihte sizi ve sevimli dostumuzu merkezimizde misafir ediyoruz. Peki, bir hayli zor ve uzmanlık gerektiren bu tıraş biçimi nasıl gerçekleşiyor ve nasıl bir uygulama sizleri bekliyor. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuzun ayrıntılarına geçelim. Öncelikle merkezimizde hijyen kurallarının titizlikle uygulandığını hemen belirtelim. Bunun yanı sıra kullandığımız tüm malzemeleri her uygulama sonrasında mutlaka dezenfekte ediyoruz. Dolayısıyla çalışma konseptimizden sizlerin de büyük memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz

Anestezisiz Tıraş

İzninizle çok önemli bir hatırlatma yaptıktan sonra diğer ayrıntılarını neler olduğuna bakalım. Merkezimizde sevimli dostlarımıza zarar verebilecek anestezi uygulamaları kesinlikle yapılmamaktadır. Bu nedenle sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz anestezisiz tıraş şeklinde gerçekleştirilmektedir. Çünkü maalesef bu tarz uygulamalar sevimli dostumuza zarar verebilir ve bunu hiçbir şekilde istemeyiz. Ayrıca tüm uygulamayı sizlerde camlı bir bölge arkasından izleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla merkezimizin hizmetlerini gönül rahatlığı ile almanızı öneriyoruz efendim. Şimdi de isterseniz profesyonel bir pomeryan tıraşı nasıl gerçekleşiyor daha fazla ayrıntı aktarmaya çalışalım.

Makasla Köpek Tıraşı

Sevimli canlının durumuna göre makine ile veya klasik yöntem olan makasla köpek tıraşı gerçekleştirebiliyoruz. Tabi uygulama öncesinde sevimli dostumuzla iyi bir iletişim yakalamak önceliğimizi oluşturuyor. Oyunlarla ve neşeli bir atmosferde gerçekleşen tıraş işlemi sonrasında yoğun tüylerinden kurtulmasını ve rahatlamasını sağlıyoruz. Ayrıca merkezimizde köpek ve kedi banyosu işlemlerini yapabildiğimizi lütfen unutmayınız. Çünkü tıraştan sonra sevimli dostumuzun sağlığı açısından banyo yine son derece faydalı bir uygulama olacaktır. Üstelik farklı tipte banyo seçeneklerimiz bulunuyor. Örneğin içerdiği yüksek vitamin ve mineralleri ile çamur banyosu veya yine aynı amaçla uyguladığımız tuz banyosu gibi farklı konseptlerde bakım çalışmalarımız bulunmaktadır. Lütfen başta pomeranian tıraşı olmak üzere merkezimizde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile ilgili olarak bizlere iletişim seçeneklerimiz üzerinden ulaşınız. İstanbul pet kuaför lokasyonunda patili dostlarımızın en mutlu olduğu merkezi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. İletişim linkimiz.

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button