Blog

3 Şubat 2022

Maltepe Pet Kuaför

maltepe pet kuaförBir kediniz veya bir köpeğiniz mi var? Eğer yanıtınız evet ise Maltepe pet kuaför hizmetlerimizden mutlaka yararlanmalısınız. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bir rezervasyon oluşturmak olacaktır. Sonrasında söz konusu tarihte merkezimizde sizleri ve dostlarımızı misafir ediyoruz. Ayrıca isterseniz WhatsApp uygulamamız üzerinden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İzin verirseniz hemen çok önemli bir hatırlatma yapalım. Merkezimizde sevimli dostlarımız ile ilgili gerçekleştirdiğimiz tüy bakımı veya tırnak bakımı gibi hiçbir işlemde anestezi uygulamıyoruz. Dolayısıyla sevimli dostlarımız bayıltılmadan işlemlerimizi gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim. Elbette dostlarımızın en önemli bakım ihtiyaçlarının başında tüylerinin kesilmesi geliyor. Bunun dışında zarar vermeden ve doğru bir şekilde tıraş edilmesi öncelik olmak durumunda. Tüm bu işlemleri son derece hijyenik koşullarda gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim.

Köpek Traşı Hassasiyet Gerektiriyor

Bilindiği üzere köpekler kedilere göre çok daha tüylü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle tüylerin aşırı uzaması sevimli dostumuzda çeşitli sağlık sorunlarına yol açıyor. Bunun dışında köpek traşı dikkatli bir çalışma ile gerçekleştirilmek zorundadır. Az önce de belirttiğimiz üzere anestezi kullanmadığımız için sürekli hareket eden sevimli dostunuzun zarar görmeden tıraşını tamamlamak başlıca hedefimiz. Ayrıca duruma göre makine ile veya makasla traş gerçekleştirebildiğimizin altını hemen çizelim. Tabi merkezimizde sağlamış olduğumuz hizmetler bu kadarla sınırlı değildir.

Poodle Kulak Temizliği İçin Randevu Oluşturabilirsiniz

Elbette farklı cinslerde köpeklerin kulak bakımı yine onların sağlığı açısından öncelikli olarak yapılmak durumundadır. Özellikle kulak yapısı itibariyle temizliği zor olan Poodle kulak temizliği için merkezimizden randevu alabileceğinizi lütfen unutmayınız. İsterseniz şimdi de sağlamış olduğumuz diğer hizmetleri biraz daha detaylı şekilde aktaralım. Örneğin sevimli dostumuzun sağlıklı ve neşeli olmasını sağlayacak aromatik tuz banyosu veya çamur banyosunu yaptırabiliyorsunuz.

Kedi Köpek Tırnak Kesimi Merkezimizde Yapılabilmektedir

İzninizle başka bir hizmetimiz ile ilgili kısa bir bilgi daha paylaşalım. Merkezimizde kedi köpek tırnak kesimi ve bakımı hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Hijyenik ve steril ortamlarda gerçekleştirilen hizmetlerimizden fazlasıyla memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Maltepe pet kuaför hizmetlerine günün her saatinde ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Rezervasyonlarınız için iletişim linkimiz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button