Blog

3 Şubat 2022

Köpek Traşı

köpek traşıİnsanın en sadık dostu ve arkadaşı köpekler bahçelerimizde veya evlerimizde neşe kaynağı olmaya devam ediyor. Fakat zamanı geldiğinde köpek traşı sevimli dostumuzun sağlığının korunabilmesi için ihtiyaçlarının en ön sırasında geliyor. Ancak lütfen bu konuda hiç endişe taşımanız. çünkü profesyonel şartlarda köpek ve kedi traşı merkezimizde yapılmaktadır. Elbette işlem öncesinde rezervasyon oluşturmanız büyük önem taşıyor. Rezervasyonu isterseniz iletişim seçeneklerimiz üzerinden doğrudan telefonumuz ile veya WhatsApp uygulamamız üzerinden yazarak oluşturabilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz bu rezervasyon tarihinde sizleri ve sevimli dostumuzla birlikte merkezimizde misafir ediyoruz efendim. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden sevimli dostumuzun bu önemli bakımı hakkında bilgilendirelim.

Anestezisiz Köpek Tıraşı Gerçekleştiriyoruz

Maalesef sevimli dostlarımızın birçoğu tüylerinin tıraş edilmesi sırasında huzursuz olmaktadır. Ancak daha rahat traş yapabilmek için sevimli dostumuza anestezi verilmesi büyük bir yanlıştır. Dolayısıyla merkezimizde anestezisiz köpek tıraşı hizmetleri yapılarak doğru uygulama gerçekleşmiş oluyor. Üstelik sevimli dostumuzun vücut anatomisine uygun makasla veya makine ile tıraş gerçekleştirebildiğimizi belirtmiş olalım. Bunun dışında merkezimizde kedi ve köpek çamur banyosu hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sevimli dostumuzun sağlığına büyük katkı sağlayacak tek banyo elbette ki bu değildir.

Köpek Kulak Bakımı Özenle Yapılmalıdır

İzninizle bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapalım. Bazı ırklarda kulakların aşağıya doğru sarkık veya kulak yapısının aşırı tüylü olduğu hepimizin malumudur. Dolayısıyla köpek kulak bakımı özel bir hassasiyet gerektirebiliyor. Dolayısıyla steril ve hijyenik bir ortamda köpeğin kulağının özel aparatlar yardımıyla temizlendiği hizmetlerimiz sevimli dostumuzun sağlığı bakımından büyük önem taşıyor diyebiliriz. Elbette hizmetlerimiz çok yönlü bir şekilde sürdürüyor ve diğer bir sevimli dostumuz kediler için özel bakım hizmetlerimiz bulunuyor. Sözgelimi köpek ve kedi tırnak kesimi ve bakımı bu hizmetler arasında sayılabilir. Hemen bu hizmetimiz ile ilgili ilave bir detay paylaşalım. Tırnak kesimi ve bakımı işlemi öncesinde köpek veya kedinin pati bakımı yapılarak aynı zamanda dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tabi köpek traşı ve diğer bakım hizmetleri gerçekleştirilirken sizde yapılan tüm bu işlemleri camlı bölümden izleyebiliyorsunuz. Lütfen rezervasyon ve hizmetlerimizle ilgili olarak sormak istediklerinizi iletişim linki üzerinden uzman kuaförümüze bildiriniz. Sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle efendim hoşça kalınız

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button