Blog

2 Şubat 2022

Köpek Bakımı

köpek bakımıSevimli dostlarımız yaşamımıza neşe ve mutluluk katıyorlar. Eğer sizlerde kedi veya köpek gibi bir sevimli dosta sahipseniz merkezimizin hizmetleri mutlaka ilginizi çekecektir. Çünkü hijyenik şartlarda köpek bakımı hizmetleri sağlıyoruz. Ayrıca kedi ve köpek traşı gibi birçok farklı hizmeti merkezimizin uygulamaları arasında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sevimli dostumuz için bir randevu oluşturmak ve bu tarihte merkezimize gelmek olacaktır. Peki, “sağlıklı ve mutlu köpekler” sloganıyla başlatmış olduğumuz bakım paketleri içerisinde neler var ve bu uygulamalarımızın ayrıntıları nelerdir. Dilerseniz daha fazla bekletmeyelim ve sevimli dostumuz ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda sizleri aydınlatalım.

Köpek Traşı Her Irka Özel Bir Uygulama

Bilindiği üzere özellikle köpeklerin birbirlerinden çok farklı kulak yapıları ve diğer anatomik farklılıkları bulunuyor. Dolayısıyla köpek traşı ırka özel bir anlayış çerçevesinde gerçekleşmek durumundadır. Sözgelimi Terrier cinsi bir köpek ile Poodle cinsi köpek traşı arasında önemli farklılıklar bulunabiliyor. İzin verirseniz hemen çok önemli bir hatırlatma yaptıktan sonra konumuza devam edelim. Merkezimizde kesinlikle anestezi uygulaması yapılmıyor ve sevimli dostlarımız bayıltılmadan uygulamalarımız gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla anestezisiz traş için sevimli dostlarımızı gönül rahatlığı ile merkezimize getirebilirsiniz. Üstelik tüm bu bakım işlemleri gerçekleştirilirken sizler camlı bölme arkasından hizmetlerimizi ve uygulamalarımızı izleyebiliyorsunuz. Bu kısa hatırlatma ardından isterseniz şimdi de diğer bakım hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirelim.

Köpek Tırnak Kesimi ve Pati Bakımı

Aşırı tüylerinin makine veya makasla kesilmesinin ardından vitamin bakımından zengin bir çamur banyosu onun daha da sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca kedi ve köpek tırnak kesimi ile pati bakımlarını da merkezimizde yaptırabilirsiniz. Bunun dışında yine vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak aromatik tuz banyosunun yer aldığı bakım paketimizi tercih edebilirsiniz. Tabi merkezimizde sağlamış olduğumuz hizmetler bu kadarla sınırlı değildir. örnek vermek gerekirse köpek kulak bakımı bu hizmetler arasında sayılabilir. Çünkü özellikle uzun kulaklı köpeklerin kulak iç kısımlarında parazitlenmeler ve çeşitli enfeksiyonlar gelişebilmektedir. Özel aparatlar ve dezenfektanlar kullanılarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz sevgili dostumuzun sağlıklı ve daha uzun bir yaşam sürmesine önemli bir katkı sağlayacaktır. Lütfen başta köpek bakımı olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili sormak istediklerinizi iletişim linkimiz üzerinden bizlere aktarınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız efendim. Görüşmek dileğiyle, sevimli dostumuza ve kendinize iyi bakınız.

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button