Blog

2 Şubat 2022

Kedi Traşı

kedi traşıEvinizde beslediğiniz bir kediniz mi var? bu durumda ihtiyaç duyduğunda merkezimizde sizleri misafir edebiliriz. Çünkü hijyenik koşullarda köpek ve kedi traşı hizmetleri veriyoruz. Üstelik bu hizmetimizi anestezi kullanmadan gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla sevimli dostlarımızın güvenilir ellerde olduğuna emin olabilirsiniz efendim. Tek yapmanız gereken telefonlarımız veya WhatsApp uygulamamız üzerinden bir randevu tarihi oluşturmanızdır. Sonrasında belirlenen tarihte sizleri ve sevimli dostlarımızı merkezimizde misafir ederek hizmetlerimizi takdim ediyoruz. İzninizle hemen bir önemli hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Sevimli dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm önemli hizmetleri uzman kuaförümüzden talep edebilirsiniz. Sözgelimi köpek ve kedi tırnak kesimi ya da bakımı gibi hizmetleri merkezimizde bulabilirsiniz.

Kedi Banyosu Sağlığı İçin Büyük Önem Taşıyor

Merkezimizde aynı zamanda yine sevimli dostumuzun sağlığına büyük katkı sağlayacak aromatik tuz banyosu ve yararlı çamurlarla gerçekleştirilen kedi banyosu gibi benzer hizmetlerimiz bulunduğunu lütfen unutmayınız. Elbette sevimli dostlarımıza yönelik bakım hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Evcil hayvan kuaförü olarak dostlarımızın tüylerinin taranması veya traş edilmesi gibi daha pek çok nitelikli hizmeti merkezimizde takdim ediyoruz. Elbette özellikle köpek türlerinde çok farklı ırklara özel kesimler söz konusudur. Örneğin poodle köpek tıraşı için merkezimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bilindiği gibi bu ırklar oldukça tüylü ve bu tüyler uzadığında hem gözlerini hem de kulaklarını kapatacak özelliklerde köpeklerdir. Dolayısıyla bu cins bir sevimli dostumuza sahipseniz merkezimizin hizmetlerinden memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra kuaförümüzde hem makasla hem de makine ile tıraş gerçekleştirebildiğimizi hemen belirtelim.

Köpek Kulak Bakımı İçin Randevu Oluşturabilirsiniz

Hiç kuşkusuz merkezimizde farklı köpek ırklarına yönelik değişik hizmetlerimizde bulunmaktadır. Örneğin köpek kulak bakımı bu hizmetlerden sadece bir tanesi ve bu özel bakım için merkezimizden randevu oluşturabilirsiniz. Özel aparatlar kullanılan ve titizlikle gerçekleştirilen bu işlem köpekler için ayrı bir öneme sahip. Çünkü iltihaplanma oranı yüksek kulak yapılarında zararlı parazitler ve değişik enfeksiyonlar gelişebilmektedir. Bu nedenle köpeğinizi kulak bakımını lütfen ihmal etmeyiniz. Ayrıca sizlere bir telefon mesafesinde ki merkezimize İstanbul’un her noktasından ulaşabilirsiniz efendim. Lütfen başta kedi traşı olmak üzere hizmetlerimiz ile ilgili sormak veya bilmek istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Sizleri yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız. İletişim linkimiz

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button