Blog

4 Şubat 2022

Kadıköy Pet Kuaför

kedi bakımıEvimizin ve yaşamımızın vazgeçilmezi kedi ya da köpek sahibiyseniz kuaför ve bakım hizmetleri için doğru yerdesiniz. Çünkü modern koşullarda dostlarımızın bakımlarının gerçekleştirildiği Kadıköy pet kuaför merkezimizin web sayfasında buluyorsunuz efendim. Tek yapmanız gereken merkezimizi aramak ve randevu talep etmek olacaktır. Sonrasında belirlenen randevu tarihinde sevimli dostlarımızın traş, banyo ve tırnak bakımı gibi pek çok farklı ihtiyaçlarını en hijyenik koşullarda gerçekleştiriyoruz. Üstelik uygulamalarımız arasında anestezi bulunmuyor. Dolayısıyla sevimli dostlarımızın bakımlarını olması gerektiği gibi canlı bir şekilde gerçekleştirdiğimizi rahatlıkla ifade edebiliriz. Elbette bu konseptte geniş bir hizmet çeşitliliğine sahibiz.

Köpeklere Özel Banyo

Takdir edeceğiniz gibi can dostlarımızın sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam edebilmesi için birçok unsurun bulunması gerekiyor. Bunlardan bir tanesi de köpeklere özel banyo bakım uygulamasıdır. Sözgelimi sevimli canlılara özel çamur banyoları yaptırabiliyoruz. Büyük oranda rahatlayan sevimli canlının banyodan sonra çok daha sağlıklı ve neşeli olduklarını sizlerde gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca kulak içi temizliği gibi son derece hayati bazı bakımlarını yine merkezimizde yapabiliyoruz. Çünkü çok farklı köpek cinsleri bulunuyor ve kulak yapıları nedeniyle evde temizlik yapılması bazı sorunlara yol açabiliyor. Ancak Lütfen bu konuda hiçbir endişe yaşamayınız. Çünkü uzman kuaförümüz birçok farklı aparat kullanarak özel bir bakım hizmeti gerçekleştiriyor. Tabi köpek ve kedilere özel banyo çeşitleri sadece çamur banyosu ile sınırlı değildir. Vücutlarının ihtiyaç duyduğu tuz banyosu ve benzer uygulamalar yine merkezimizde steril koşullarda yapılabilmektedir.

Kedi Köpek Tırnak Kesimi

Bilindiği gibi evcil hayvanlarımızın tırnakları önemli bir sorundur ve düzenli olarak kesilerek zararsız hale getirilmeleri şarttır. Bu çerçevede kedi köpek tırnak kesimi ve diğer bakım kürlerini uzman kuaförümüz itinalı bir şekilde gerçekleştirerek sorunu gideriyor. Ayrıca talebe bağlı olarak Köpek veya kedi tıraşı uygulamasını makine ya da makasla yapabiliyoruz. Bunun dışında ırka özel tıraş uygulamalarımız olduğunu hemen belirtelim. Üstelik evcil hayvanınızın çok daha güzel görüneceği modellerimizi çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Lütfen kendi konseptinde uzman Kadıköy pet kuaför hizmetlerini günün her saatinde arayınız. Uzman kuaförümüz gerek randevu oluşturulması gerekse bilgilendirme noktasında sizleri aydınlatacaktır. Merkezimizin telefonlarına iletişim linkinden ulaşabilirsiniz. Sevimli dostlarımızla birlikte nice uzun yıllar geçirmeniz dileğiyle hoşça kalınız.

Blog ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Call Now Button